Beştaş pırlanta kalitesi için bilinmesi gereken bazı detaylar mevcut. Bilinmesi gerekenler temel olarak pırlantada 4C kuralının cevaplarıdır. Beştaş pırlanta almayı düşünüyorsanız mutlaka yazımızdaki her detaya önem verin. Sizlere beştaş pırlanta kalitesi hakkında güzel bir içerik hazırladık.

Beştaş Pırlanta Kalitesi 

Günümüz için en fazla tercih edilen ve ilgi gören yüzük modellerinin başında da beştaş yüzük modelleri gelmektedir. Hem estetik ve şık görünümü hem de kişisel olarak insanları tatmin etmesi nedeniyle beştaş yüzük modelleri çok fazla insan tarafından tercih edilmektedir. Beştaş yüzüklerin hangi kalitede olduğunu sertifikasında ifade edilen kriteler çerçevesinde öğrenebilirsiniz.

Karat miktarı yüzüğün büyüklüğünü temsil etmektedir. Karat yükseldikçe taş çapları genişleyerek büyür. Dolayısıyla altın gram ve yüzük kasasıda büyüyerek gösterişli olur. Sonuç olarak karat, maddi anlamda ilk sırada olduğu için karat yükseldikçe ürünün değeri de yükselir.

Aşkın ve sevginin en büyük objelerinden bir tanesi pırlanta yüzüklerdir. Günümüzde beştaş yüzükler de hemen hemen her özel gün için tercih edilmektedir. Kadınlar takıdaki görselliğe, sahip olduğu zerafet ve ışığa son derece önem verir. Bu nedenle de beştaş pırlantalar beklentileri karşılayan ürünlerdir.

Beştaşlarda Altın Ayarı Ve Modeller

Beştaş pırlanta yüzükler günümüzde fazlasıyla üretilmekte ve beğeniyle kullanılmaktadır. Model sayısındaki çeşit ve her yaştaki kadına uyum sağlaması nedeniyle beştaş yüzükler çokca tercih edilmektedir. Özel günlerinizi anlamlı hale getirmek için en iyi hediyelerden bir tanesi olarak ön plana çıkmaktadır. Pırlanta beştaş yüzük modelleri genellikle 14 ve 18 ayar altın üzerine imal edilmektedir. Her bütçeye uygun şekilde üretilen pırlanta beştaşlar birbirinden güzel tasarımlarla sunulmaktadır. 

Sevdiğiniz kadını mutlu etmek adına ona hediye edeceğiniz bir pırlanta beştaş yüzük özel anlarınızda unutulmaz bir detay olarak hafızalarınızda kalacak.

Pırlanta Beştaş Yüzük Fiyatları İçin Tıklayın