Beştaş Yüzük Fiyatları, beştaşın hangi karat ve kalite seviyesinde olduğuna bağlı olarak farklı fiyat aralıklarında bulunabilmekte. Özellikle evliliğin 5. yılında verilen ve bu dönemlerde çok da anlam kazanan beştaş yüzük fiyatları da birçok insan tarafından merak ediliyor. Sizlere beştaş yüzük modelleri ve fiyatları hakkında detayları sunalım. Beştaş yüzükler Aşk, Sadakat, Huzur, Mutluluk ve Bereket anlamını temsil eden bir takıdır. Evliliğin 5. yılında verilebilecek en güzel hediyelerden bir tanesidir. 

beştaş yüzük fiyatları

5 Taş Yüzük Modelleri 

Beştaş yüzükler oldukça çeşitli modellerle hazırlanıp vitrinleri süsleyen harika bir mücevher çeşididir. Kullanıcılar pırlanta beştaş model seçimi yapmakta genellikle zorlanmaz çünkü çeşitler oldukça fazladır. Yüzük modellerinin nasıl olduğu ve bunun dışında da içerisinde yer alan pırlantanın türünün önem arz ettiğini söylemek gerekiyor. Çünkü pırlantanın hangi sınıfta olduğu fiyatını belirleyen en önemli faktör.

Oldukça şık bir görüntüyü de beraberinde sunan beştaşlar evlilik alyansınız ile uyum içerisinde kullanılabilir. Bu nedenle beştaşınız ile birlikte evlilik alyansınızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ayrıca sadece evlilik alyansı yerine pırlanta beştaşınızı tercih edebilirsiniz.

5 Taş Yüzük Fiyatları 

Günümüzde oluşan rekabetçi piyasa koşullarının etkisiyle mücevher ürünleri ve beştaş yüzük fiyatları, satıcı firmaların fiyat politikalarına bağlı olarak esnek fiyat çeşitliliğiyle satılmaktadır. Beştaş yüzüklerin fiyatı tercih edilen karat boyutu ve taş kalitesine göre değişir. 500 ile 3500 USD seviyesinde olan ürünler daha çok tercih edilmektedir. Pırlantaların niteliği fiyatı etkileyen en önemli detay bu nedenle size uygun olan seçimi doğru yapmalısınız. Ortalama bir beştaş yüzük modelinin ise 500 USD seviyesinde satıldığını söylemek gerekiyor.  

Her ne kadar evliliğin 5. yılına özel gözüksede tüm özel günleriniz için harika bir seçenek. Sevdiğiniz insanı mutlu etmek ve ona hayatının her döneminde sizi hatırlatacak bir hediye olacaktır.

Pırlanta Beştaş Yüzükler Ve Fiyatları İçin Tıklayın.