En yeni vintage yüzükler trendleri yakından takip etmek ve bunu tarzına yansıtmak isteyenlerin vazgeçilmezi oluyor. Başrolünde pırlantayı gördüğümüz bu yüzükler, diğer renkli taşlara da ev sahipliği yapıyor. Sarı, beyaz, kırmızı gibi farklı alternatifleriyle karşımıza çıkan vintage yüzükler merkalılarıyla buluşuyor. Kendiniz yada sevdikleriniz için özgün mücevher modelleri arıyorsanız vintage yüzük tasarımları sizin için.

en yeni vintage yüzükler

Vintage Nedir? Takılarda Vintage Tasarım Ne Anlama Gelir? 

Hem biraz eski, hem değil. İşte, vintage tasarımın özeti bu. Dekorasyonda retro ne ise, takılarda da vintage tarzı hemen hemen aynı şeye tekabül ediyor. 

Geçmişin takı trendlerini günümüzün modern anlayışıyla birleştiren vintage, dünü ve bugünü aynı karede buluşturan bir tasarım stili. Bir taraftan nostaljik esintiler barındırırken, diğer taraftan modanın nabzını tutmaya çalışıyor. 

Eski moda anlayışının asaleti ve geçmişe olan sadakati, yeni moda anlayışının ince işçiliğiyle buluşuyor. Eskiyi yenilikçi tasarımlarla yansıtan vintage yüzük kadın modasının ayrılmaz bir parçası olmayı sürdürüyor. 

Pırlanta yüzüklere de çok yakışan vintage tasarımlar, sadelikten hoşlananları da, gösteriş sevenleri de kendine çekmeyi başarıyor. Bu nedenle her yaştan pek çok kadının favorisi olan en yeni vintage yüzükler kadınlar için mücevherin değişilmez parçaları konumunda. Vintage Yüzükler Star Kuyumculuğun özgün tasarımlarla genişlettiği fırsatlarla dolu ürün seçenekleriyle alıcılarına ulaşıyor. 

Kombinlere şık bir dokunuş yapan bu yüzükler; doğum günü, evlilik yıldönümü, sevgililer günü, evlilik teklifi gibi özel anları da unutulmaz kılıyor. 

Stil sahibi kadınların parmağından eksik etmediği bu yüzükler, göz alıcı parlaklığıyla diğer modellerden geri kalmıyor. 

En Yeni Vintage Yüzükler ve Modelleri 

Sizi zamanda romantik bir yolculuğa çıkaracak olan bu yüzüklerle, geçmişin ruhunu parmaklarınızda yaşatacaksınız.

En ışıltılı pırlantalar, rose kesim elmaslar, renkli taşlar vintage tarz ile daha da güzelleşiyor. Şıklığınıza fark katacak olan bu yüzüklerle dikkatleri üzerinize toplayacaksınız. Geçmişten ilham alan bu yüzükler, geleceğin modasını geçmişin ışıltısıyla buluşturuyor. 

Vintage yüzükler deneyimli ustaların maharetli ellerinde hayat buluyor böylelikle asıl değerini parmaklarınızda kazanıyor. 

En Güzel Vintage Yüzük Çeşitleri 

Bu ürün grubunda her tarza yönelik modeller bulunabiliyor. Standart ve özel ölçülerde imâlâtı yapılan en yeni vintage yüzük modelleri, sertifikalı olarak satışa sunuluyor. 

Bu yüzükler altın, platin, gümüş gibi farklı malzemelerden üretiliyor. Hem sade, hem gösterişli şıklığın tamamlayıcısı vintage yüzükler; pırlanta, turmalin, morganit, turkuaz, aquamarin, yakut zümrüt gibi değerli taşlarla da bezenebiliyor.

Modaseverlerin gündelik görünümden kurtulup daha farklı bir stil yakalamasına imkân tanıyan en yeni vintage yüzükler, kıyafet seçimlerine farklılık ve renk katıyor. 

Minimalist tasarımlar yada daha büyük formlu ürünler, stilinizi yansıtacak tüm ürünler vintage pırlanta yüzüklerde mevcut. 

Alışılagelmişin dışında farklı görünümüyle ilgi çeken bu yüzükler, parmakları zarif ve nahif tasarımıyla süslüyor.

Sonuç olarak tek taşlı ve çok taşlı pek çok modelin yer aldığı bu kategori, tarzını konuşturmak isteyenlerin favorisi diyebiliriz.

Vintage Yüzük Fiyatları 

Söz konusu ürünlerin fiyatlandırması, başlıca şu faktörler doğrultusunda belirleniyor;

  • Pırlantanın kesim tarzı, berraklığı ve rengi 
  • Model 
  • İşçilik  
  • Malzeme yapısı ve kalitesi 
  • Kullanılan taşlar, madenler ve bunların oranları 
  • Ağırlık (karat) 

Bulunduğunuz her ortama ışıltısıyla damga vuracak, kombinlerinizin gözdesi olacak vintage pırlanta yüzükler için ürünlerimizi inceleyebilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz. Parlayan yıldız olan vintage modeller, sizleri bekliyor.

Pırlanta Vintage Yüzükler İçin Tıklayın