GİA Sertifikalı Pırlanta demek kalite demektir. GIA Sertifikası 1931 yılında Amerika’da kurulan bir firma tarafından verilmektedir. Amacı, dünya standartlarına uygun olarak üretilmiş pırlantaların kalite durumunu ve güvenilir olduğunu ispatlamaktır. Peki, gia sertifikalı pırlanta nasıl doğrulanır? Tektaşların üzerine işlenen seri numarası, pırlantanıza ait sertifikanın üzerinde bulunmaktadır. Kısacası iki seri numarasını kıyasladığınız zaman aynı numarayı elde ediyorsanız sertifika doğrudur ve pırlantanız Uluslararası Derecelendirme Sistemi’nden geçmiştir. Star Kuyumculuk olarak Gia sertifikalı pırlanta ve farklı sertifikalı ürünlerle sizlere hizmet vermekteyiz. Geniş ürün seçenekleriyle tercihlerinizi daha kolay yapabilirsiniz. Bu nedenle ihtiyaçlarınız için en doğru, en güvenilir pırlanta modellerimizle sizlere çözümler sunuyoruz.

GİA Pırlantalı Tektaşların Üretim Süreçleri

Pırlantalı mücevherlerin ülkemizde üretim ve satışı son yıllarda oldukça yoğunlaşmıştır. Mücevherde kalite çok önemli, bu nedenle satın almak istediğiniz tektaş pırlantanın üretim aşamasındaki işçiliğinin güzel olması pırlantanızın görüntüsüne etki eden bir unsurdur bu nedenle temiz bir işçilik önem arz eder. Firmamız, özellikle böyle bir durumun yaşanmasını istememekte ve sizlere kaliteli, güvenilir, sertifikalı ve şık pırlantalar ile hizmet vermektedir. Farklı modellerde üretilen pırlantalarımızdan isteğinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Sertifikalı pırlanta çeşitlerimiz arasından istediğiniz modeli bulacağınıza eminiz.

GİA sertifikalı pırlanta ürünlerimizi kolaylıkla temin edebilirsiniz. GİA sertifikalı pırlanta denince akla ilk gelen firmalardan olup sizlere çok sayıda model sunuyoruz. İnternet sayfamızdan ürünleri inceleyip indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. Bununla birlikte mağazamızı ziyaret ederek sizin için uygun olan ürüne, en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Pırlanta üreticisi olarak yerimizi aldığımız meslekte profesyonel ekibimizle müşterilerimiz için özgün tasarımlar sunuyoruz. Böylelikle sizde fark yaratacak eşsiz mücevherlere sahip olabileceksiniz. Baktığınız zaman göz alan, parıldayan, zarif ve şık tasarımlarla kendinizi ve sevdiklerinizi şımartmaya var mısınız? O halde fiyat bilgisi ve ürünler için bizimle iletişime geçin.

GİA Sertifikalı Pırlanta Tektaşlar İçin Tıklayın