HRD sertifikalı pırlanta, güvenilir pırlantanın kendisi oluyor. Sertifikalı pırlanta ürünlerimiz HDR sertifikasına sahiptir. HRD Antwerp firması tarafından Belçika’da 1976 yılında kurulmuştur. Üretilen ve satışa sunulan pırlantaların güvenilirliği konusunda herhangi bir sorun çıkmaması adına çalışmalar gerçekleştirmektedir. Bu sertifikaya sahip pırlantalar kaliteli ve güvenilir pırlantalardır. Firmamız Star Kuyumculuk, üretimini yaptığı ve satışa sunduğu ürünlerin kalitesi ve güvenilirliği için sertifikalı pırlanta satışı yapmaktadır. Firmamızda, 1993 yılından bu yana hizmet verirken belirli önceliklerimiz bulunmaktadır.

  • Güven
  • Kalite
  • Hız
  • Profesyonellik
  • Uygun fiyat
  • Şık tasarım

Pırlanta üretimi konusunda değerli müşterilerimize güvenilir ve kaliteli hizmet vermek adına profesyonel ekibimizle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Yılların tecrübesine, bilgi ve birikimine sahip olan ekibimizin hızlı çalışmalar gerçekleştirmesi sayesinde değerli müşterilerimizi çok bekletmeden kısa sürelerde ürün teslimi yapıyoruz.

HRD sertifikalı pırlanta üretiminde öne çıkmış olmamız, kalitemizden ödün vermeden çalışmalarımızı gerçekleştirmiş olmamız demektir. Söz konusu pırlanta olunca ne yazık ki insanlar ucuz olan pırlantalara yöneliyor. Haliyle bu pırlantaların sertifikası bulunmuyor. Sektörde uygun fiyatlı ve sertifikalı pırlanta satışı gerçekleştiren nadir firmalar bulunmaktadır. Star Kuyumculuk da bu firmaların başında gelmektedir. Kullandığımız teknoloji, mesleğimize olan ilgi ve hayal gücümüz sayesinde birbirinden şık tasarımlar gerçekleştiriyoruz. Bu tasarımlarımızla hem kendinizi hem de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Pırlanta satın almak istediğinizde kafanızı kurcalayan ilk soru fiyatı değil de pırlantanızın gerçek olup olmadığı olsun. Ne yazık ki kaliteli olmayan, adından pırlanta olan tasarımlar yüksek fiyatlarla satışa sunulabiliyor. Sizin yapmanız gereken ise alacağınız pırlantanın sertifikasını incelemek olmalı. HRD sertifikasına sahip pırlantayı gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Çünkü HRD sertifikası o pırlantanın yani ürünün tüm detaylarını açıklamaktadır. Bir nevi kimlik gibi düşünelim. Bu sertifikada hata olmaz. Firmamızda bulunan tüm ürünler bu sertifikaya sahiptir.

HRD sertifikalı pırlanta tercihinizi firmamızda gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Çünkü firmamız, pırlanta üreticisi olarak kalitesini ispatlamıştır. Yıllardır ülke genelinde güvenle tercih edilmektedir. Farklı çeşit ve modellerimiz arasında pırlanta çemberlitaş ve kapalı taş pırlanta sıklıkla tercih edilmektedir. Vermiş olduğumuz kaliteli, şık ve güvenilir hizmet sayesinde pırlanta Fatih’in ilk adresi oluyoruz. Hizmette sınır tanımıyoruz ve sizlere online sitemizden pırlantalarımızın satışını gerçekleştiriyoruz. Üstelik oradan da alacağınız ürünlerimiz sertifikalı olmakla beraber yine tüm kalitesi ve belgesiyle sizlere teslim edilmektedir. Ücretsiz kargo hizmetimizle Türkiye’nin neresinde olursanız olun adresinize teslim edelim. Yaptırmak istediğiniz bakım işlemlerini ücretsiz olarak yapalım. Sizler de kalitemize ortak olmak istiyorsanız, gönül rahatlığıyla ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.