İkinci el pırlanta yüzük kuyumculuk sektöründe büyük bir öneme sahip olan alanlardan birisidir. Geçmişten günümüze kadar yaşanılan her dönemde altın ve pırlantalar ile yapılan takılar, aksesuarlar büyük bir ilgi görmüş ve kullanılmıştır. Günümüze kadar birçok farklı tarzda ve modada takı tasarımları yapılmış ve farklı tasarım dokunuşları ile üretilmişlerdir. Ancak fiyatlar giderek artış göstermiş ve sıfır ürün almak, kişisel ürün tasarlatmak büyük maliyet tablolarının oluşmasına neden olmuştur. Star Kuyumculuk olarak bizler sizlerin bu yüksek fiyatlı hizmetlerden mağdur olmanız ve alışveriş yapmamanızı önlemek adına 2.el sertifikalı pırlanta yüzüklerimizi uygun fiyatlarla sizlere sunmaktayız.

Star Kuyumculuk olarak çok uzun yıllardır kuyumculuk sektöründe siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için kaliteli hizmetlerimiz, profesyonel ekip üyelerimiz, hızlı çalışma işleyişimiz sayesinde sizlere yüksek standartlarda hizmetler sağlamaktayız. Bu hizmetlerimizi sağlarken ana misyonumuz olan müşteri memnuniyeti hedefli kurum yapımızı bozmamakta ve sizlere hizmetler vermeye devam etmekteyiz.

Sektörde pırlanta ürünler ile hizmet veren birçok işletme bulunmaktadır. Ancak verilen hizmetler yüksek kar marjı hedefi ile çalıştığından uygun fiyatlı hizmet vermek yerine yüksek fiyatlarla sizlere hizmetler sağlamaktadırlar. Star Kuyumculuk olarak bizler sizlere en uygun fiyatlandırmalarla pırlanta üretimi ve ikinci el pırlanta yüzük restore edilme işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Star Kuyumculuk, İstanbul ilinde yer alan şubemizde sizlere hizmet vermekteyiz. Kuyumculuk şubemiz İstanbul ilinin Fatih ilçesinde yer almaktadır. Bizler çok uzun yıllardır pırlanta Fatih olarak sizlere kaliteli, ucuz ve güvenilir bir şekilde hizmetler sağlamaktayız. Gönül rahatlığı ile kapalı taş pırlanta hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Pırlanta üreticisi ve satıcısı olarak sektördeki her model ve karata sahip olan pırlanta yüzük modellerinin üretim ve satışı bünyemizde bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz Star Kuyumculuk internet sitesi adresimizden istediğiniz ürün modelini belirleyerek sipariş talebinde bulunabilirsiniz. Ürünlerimiz sertifikalı, orijinal ürünler olup, hiçbir şekilde sorun yaşamazsınız. Beğenmiş olduğunuz 2 el pırlanta yüzük modelini bizler sizlere güvenli bir şekilde ulaşması adına dikkatli bir şekilde paketlemekte ve kargo sigortası ile sizlere ulaşımını yapmaktayız. Ürün sipariş vermeden önce aklınıza takılan bir soru varsa telefon numaralarımızdan bizler ile iletişime geçebilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca pırlanta çemberlitaş olarak İstanbul içinde ikamet ediyorsanız Star Kuyumculuk şubemize gelerek ürünlerinizi alabilirsiniz. Ürünlerinizi hediye paketi şeklinde paketleyebilmekteyiz. Ayrıca ücretsiz olarak yüzük bakımı ve değişimi konusunda sizlere imkânlar tanımaktayız. Star Kuyumculuk olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyar, keyifli alışverişler dileriz.