Kalp kesim pırlanta yüzükler günümüzde özel günlerin daha anlamlı olası için en önemli pırlanta yüzükler arasında yer almaktadır. Evlenme tekliflerinden, söz, nişan gibi bir çok anlam verilmesi gereken günlerin en özel tercihlerinden olmuştur. Arzu edilen karat aralıklarında bulunabilmesi ve birçok model tasarımlarıyla çeşitlendirilerek eşsiz gösterişli bir ürün elde edip dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Kalp kesim tektaş modellerine çeşitliliğe bağlı olarak farklı fiyat seçenekleriyle ulaşabilirsiniz.

Kalp Kesim Tektaş Pırlanta Modelleri

Bütçenize göre en iyi görünüme sahip kalp kesim pırlantaya ulaşabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken kısım, kalp tektaş pırlanta modelleri düşük karat aralığında da gösterişli ve etkileyici durabilmektedir, ancak yüksek karat tabi ki daha gösterişlidir. Kalp kesim için üretimi yapılan en şık ve klasik tektaşa örnek olabilecek aşağıdaki örnek modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Kalp kesim tektaş pırlanta modelleri sizlere burada örnek olarak gösterilmiştir ancak örneklerle sınırlı değildir. Envanterimizde yer alan modellere bakmak isterseniz buraya tıklayarak Pırlanta Tektaş Yüzükler kategorimize bakabilirsiniz.

Kalp Kesim Tektaş Pırlanta Fiyatları

Pırlanta yüzüklerin genelinde olduğu gibi kalite kriteri kalp tektaş pırlanta için de madenin hangi kalitede olduğu ile ilgilidir. Buna bağlı olarak farklı fiyat çeşitleriyle karşılaşmanız mümkündür. Ürün işçiliği ve ürününün kalitesi önemlidir, ama fiyatı belirleyen öncelikli faktör taşın kendisidir. Ürün bir büyük parçadan oluşuyorsa karat detayı fiyatta en önemli unsur olmaktadır. Bu nedenle fiyat daha yüksek olabilir, fakat minimal pırlantalar ile kullanıldığında fiyat daha makul olur. Sonuç olarak  berraklık ve rengin fiyatın en önemli parçası olduğunu söyleyebiliriz. Bilindiği gibi fantezi kesim ürünlerde oranlar (kesim) verisi olmadığı için bu detayın fiyata etkisi yoktur. Fakat, küçük bir tektaş ile büyük bir tektaş arasında fiyat ve işçilik olarak fark vardır.

Tarzınıza uygun pırlanta fiyatlarına bakmak için Star Kuyumculuk pırlanta yüzükler kategorimizden ürünlerimize bakabilirsiniz.

Kalp Kesim Pırlantaların Renkleri

Geçmişte fantezi kesim pırlantaların kendine özgün kesim modelleri tasarlanıp kesilmiştir. Bu nedenle tüm fantezi kesim pırlantaların bir adı mevcuttur.
Renksiz beyaz D renk sınıfından Z rengindeki renkli sınıfına kadar devam eder.
Elmasın kimyasal bileşeninden kaynaklı farklı renk grupları ile karşılaşabilirsiniz.

Kalp Kesim Tektaş Pırlanta Fiyatları İçin Tıklayın