Tamtur Pırlanta Yüzük

Pırlanta mücevher ürünlerinde kullanılan çeşitli takılar mevcuttur. Ancak tamtur pırlanta yüzükler mücevher ürünleri içerisinde beğeniyle kullanılmaktadır. Günümüzde kadınlar tarafından halen en çok tercih edilen en popüler mücevherat takı çeşitlerindendir.
Ürün modelleri kendi dönemlerinde trend oluşturmuştur.
Bazıları günümüze kadar gelmiş ve halen kullanılmaktadır, bazıları ise kullanım ömürlerini ait oldukları dönemlerde tamamlamıştır. Ürün modellerinin trendinin tamamlanması farklı ürün modeli arayışları, yeni tasarımlar ve yeni ürün modellerinin piyasaya çıkması ile ilgilidir.

Tamtur pırlanta yüzük tasarımı yapıldığı dönemden itibaren günümüze kadar birçok formda üretilip çoğaltılmıştır.
Model çeşitliliği bakımından kullanıcıların tercih edebileceği birçok tamtur pırlanta yüzük çeşitleri bulunmakta, tasarımcıların farklılık katarak ürettikleri modeller zamanla piyasaya çıkmaya devam etmektedir.
Tamtur pırlanta yüzükler, tamtur pırlanta alyans olarak da kullanılmaktadır, bunun nedeni tamtur pırlanta yüzüklerin evlilik alyansının yerine tercih edilerek kullanılabilmesidir.

Tamtur Pırlanta Modelleri

Pırlanta tamtur yüzük genellikle yuvarlak pırlanta taşlar ile birlikte üretilir. Farklı seçenek sunumları amaçlanarak tamturun baget, oval, markiz, ve daha farklı taş kesim şekillerine göre model çeşitleri mevcuttur. Pırlanta tamturlar sadece yüzük ile sınırlı değildir.
Bileklik ve gerdanlık gibi takılara tamtur uyarlanarak üretilmiştir. Bu modeller üzerinde minimal pırlantalar çoğunlukla kullanılmaktadır. Kullanılan taşlar ile birlikte ürünlerde tamtur takı görselinin yaratılması amaçlanmıştır.

Tamtur pırlantalarda kullanılmak istenen taş boylarına göre üretim sağlanabilir ancak fiyat farkları kullanıcılar için önemli olabilir.
Fantezi kesim pırlantalı ürünlerde dahil tamtur pırlanta modeli olacak şekilde sipariş edebilirsiniz böylelikle hayalinizde ürünün sahibi olacaksınız.
Renk kriteri kalitede birbirine yakın olmasındaki birinci kuraldır. Berraklık kriteri ikinci aşamada dikkat edilmesi gereken adımdır.

Tamtur Pırlanta Tavsiyeler

Bu detaylarında dışında tamtur pırlanta, suyolu pırlanta gibi ürünler için kesim verisi önemlidir. Çünkü taşlar sıralı bir şekilde devam ettiği için dikkat çekici olabilmektedir.
Taşların kesiminin almış olduğu değer farklarının birbirine yakın olması gerekmektedir. Aksi takdirde ürün görselliği olumsuz etkilenir.
Aynı zamanda sayfamızda bulunan pırlantada 4C kısmını ziyaret edip detaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
En zarif, şık tamtur pırlanta modellerini incelemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Farklı pırlantalı tamtur ürünler hakkında detay ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Tamtur Pırlanta Yüzükler İçin Tıklayın