Pırlanta baget yüzük kesimi nedeni ile oldukça dikkat çekicidir. Görüntü anlamında farklı tasarımlar kullanmak isteyen kişiler için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Farklı boyutları mevcut olmasına rağmen genelde büyük ölçekli tasarımlar tercih edilmektedir. Baget yüzük modellerinde büyük ölçekte dikdörtgen ve uzun pırlanta, bu pırlanta dışında da görselliği destekler nitelikte küçük pırlantalar kullanılır. Baget kelimesinden de anlaşılacağı üzere baget pırlanta yüzükler ince ve uzun şekillerinden dolayı böyle isimlendirilmişlerdir.

Kaliteli baget pırlanta yüzük her kadının hayalini süslediği gibi vitrinimize ve internet sitemize de şıklık katmaktadır. Pırlanta üreticisi olarak günümüzde oldukça yoğun talep gören baget pırlanta yüzük tasarımını ve üretimini de gerçekleştirmekteyiz. Kesimi ve tasarımı nedeni ile baget pırlanta yüzüklerimiz olağanüstü bir zarafet ve ışıltı sunmaktadır.

Pırlanta üretimlerimiz arasında yer alan baget kesim pırlanta yüzükler, özel kesim elmas olarak bilinmektedir. Pırlanta baget yüzük, klasik yuvarlak kesimde üretilen pırlantadan farklı olarak daha olağan dışı ve ilgi çekici bir güzellik sunmaktadır. Güvenilir firmamız tarafından üretilen baget yüzükler dikdörtgen şekilde ve yüzeylerinde de düz çizgiler yer almaktadır.

Firmamız uzun yıllar boyunca pırlanta yüzük tasarım ve üretimi gerçekleştirdiği için sektörde adını duyurmaktadır. Sertifikalı pırlanta üretimlerimiz sayesinde dünyanın dört bir yanına hizmet vermeye devam ediyoruz. Hızlı ulaşım olanaklarımız ile sipariş verdiğiniz pırlanta baget yüzüğünüz kısa süre zarfında elinize ulaşmaktadır. Profesyonel şekilde çalışan firmamız kendisini her geçen gün geliştirmekte ve uygun fiyatlı baget pırlanta yüzük üretmektedir. Ucuz ve şık tasarımlarımız sizlerin parmağında daha da mükemmel görünmektedir.

Pırlanta baget yüzük özel günlerde verilen en şık hediyeler arasında birinci sırada yer almaktadır. Pırlanta baget yüzük ile zarafeti ve şıklığı yakalamak istemez misiniz? Evlilik teklifi, nikâh, nişan, düğün, doğum günü ve yıl dönümü gibi hayatınızın en özel günlerinde sevdiğiniz kadını pırlanta baget yüzük tasarımlarımızdan birisi ile şımartmalısınız. Her kadın mutluluğu ve kaliteyi hak ediyor. Star Kuyumculuk olarak özel tasarımlarımız ile müşterilerimizin zevklerine hitap etmeyi sürdürüyoruz. Firmamızın sunduğu hizmet kalitesi ve güvencesiyle tasarlanan yüzüklerimizi incelemelisiniz. Hassas bir zarafet çizgisi üzerinde ince ince tasarlanmış olan pırlanta baget yüzüklerimizi beğeneceğinize eminiz. Star Kuyumculuk Fatih olarak birbirinden farklı pek çok model üretmiş olmamıza rağmen kendi zevkinizle ve istekleriniz ile hayal ettiğiniz yüzüğü tasarlayıp üretme olanağına sahibiz. Kişiye özel tasarımlarımız sayesinde sektörde bir adım daha ileriye gitmiş bulunuyor ve kalitemizi arttırıyoruz.

 • baget pırlanta yüzük 2 baget pırlanta yüzük 1
  Seçenekler Ayrıntılar
 • baget pırlanta yüzük 5 baget pırlanta yüzük 4
  Seçenekler Ayrıntılar
 • baget pırlanta yüzük 5 baget pırlanta yüzük 4
  Seçenekler Ayrıntılar
 • baget pırlanta yüzük 11 baget pırlanta yüzük 10
  Seçenekler Ayrıntılar
 • baget pırlanta yüzük 8 baget pırlanta yüzük 7
  Seçenekler Ayrıntılar

Go to Top