Sertifikalı pırlanta, pırlanta fantezi yüzük ve pırlanta mücevher alanında yüksek kaliteli hizmetlerini sürdürmekte olan Star Kuyumculuk markamız, sizlere hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Star Kuyumculuk firmamız, bünyesinde bulunan güler yüzlü ve alanında profesyonel teknik kadrosu ile çalışmalarını sürdürmektedir. Seçkin ve üst düzey kalitedeki hizmetlerine devam etmekte olan işletmemiz, bünyesinde zengin ve geniş hizmet yelpazesi ile çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Deneyim ve tecrübe sahibi çalışanlarla ekip çalışması içerisinde çalışmaya dikkat eden firmamız; uygun fiyatlı ve ucuz pırlanta üretimi ve pırlanta satışı alanında meslekte öncü konumda yer almaktadır. Pırlanta fantezi yüzük takı çeşitlerine uygun farklı takı modellerine envanterinde yer veren Star Kuyumculuk, yine fantazi takı grubuna dahil olan klasik tektaş vintage yüzükler ile çok taşlı vintage yüzük modelleri dahil envanterinde yer vererek müşterilerine hem çeşit hemde her bütçeye uygun fantazi yüzük seçenekleri bulundurmaktadır.

Alanında tecrübeli ve profesyonel pırlanta üreticisi uzman ekip ile çalışmaya önem veren markamız, pırlanta satım işlemlerini kıymetli ve saygıdeğer müşterileri için gerçekleştirmektedir. Star Kuyumculuk işletmemiz, bünyesinde güler yüzlü ve alanında yetkin teknik ekip kadrosu ile birlikte özverili çalışmalarını sürdürmektedir. İstanbul Fatih Çemberlitaş genel merkezi ile kaliteli hizmetlerine devam etmekte olan Star Kuyumculuk, müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaya özen göstermektedir. Sosyal medya hesaplarında da etkin olan Star Kuyumculuk firmamız; müşterilerinin eleştiri, şikayet ve yapıcı yorumlarını son derecede dikkatle inceleyerek bu doğrultuda çalışmalarına devam etmektedir. Firma, müşterilerinden aldığı güç doğrultusunda sınırsız hizmet kalitesi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Etkin ve yüksek kalitedeki hizmetlerine devam eden Star Kuyumculuk firmamız, bünyesinde geniş ve kapsamlı hizmet yelpazesi ile çeşitli takı mücevher ürünleri alanlarındaki kaliteli hizmetlerine devam etmektedir. Alanında yetkinlik sahibi elemanlar ile çalışmaya dikkat eden firmamız; sektöründe en üst konumda yer almaktadır. Uygun fiyatlı fantezi yüzük, vintage yüzük, pırlanta vintage yüzük alanında profesyonel teknik kadro ile çalışmaya özen gösteren Star Kuyumculuk firmamıza telefon numarasından veya e-mail aracılığı ile ulaşabilirsiniz. İstanbul Fatih’te bulunan genel merkezi ile seçkin ve üst düzey kalitedeki hizmetlerine devam etmekte olan firmamız, bünyesinde geniş ve zengin pırlanta ve kuyumculuk ürünleri hizmet yelpazesi ile hizmetlerine devam etmektedir. Tecrübe ve deneyim sahibi çalışanlar ile uyum içerisinde çalışmaya dikkat eden firmamız; pırlanta alım satım alanında meslekte önemli bir konumda bulunmaktadır. Alanında deneyimli ve profesyonel teknik kadro ile çalışmaya özen gösteren firmamız, takı tasarım ve pırlanta üretimi alanında profesyonel insanlarla çalışmakta meslekte önemli bir konumda hizmetlerine devam etmektedir.

 • pırlanta vintage fantezi 8 pırlanta vintage fantezi 7
  Seçenekler Ayrıntılar
 • pırlanta vintage fantezi 38 pırlanta vintage fantezi 37
  Seçenekler Ayrıntılar
 • pırlanta vintage fantezi 2 pırlanta vintage fantezi 1
  Seçenekler Ayrıntılar
 • pırlanta vintage fantezi 51 pırlanta vintage fantezi 50
  Seçenekler Ayrıntılar
 • pırlanta vintage fantezi 12 pırlanta vintage fantezi 11
  Seçenekler Ayrıntılar
 • pırlanta vintage fantezi 49 pırlanta vintage fantezi 48
  Seçenekler Ayrıntılar
 • pırlanta vintage fantezi 54 pırlanta vintage fantezi 53
  Seçenekler Ayrıntılar
 • pırlanta vintage fantezi 4 pırlanta vintage fantezi 3
  Seçenekler Ayrıntılar
 • pırlanta vintage fantezi 17 pırlanta vintage fantezi 16
  Seçenekler Ayrıntılar
 • pırlanta vintage fantezi 19 pırlanta vintage fantezi 18
  Seçenekler Ayrıntılar
 • pırlanta vintage fantezi 6 pırlanta vintage fantezi 5
  Seçenekler Ayrıntılar
 • pırlanta vintage fantezi 24 pırlanta vintage fantezi 23
  Seçenekler Ayrıntılar
 • pırlanta vintage fantezi 57 pırlanta vintage fantezi 56
  Seçenekler Ayrıntılar

Go to Top