Pırlanta tektaş yüzük sektöründe markalaşmaya ve mağazalaşmaya giden firmamız müşteri memnuniyetini öne alarak hizmetlerini gerçekleştirmektedir. İstikrarlı bir şekilde yoluna devam eden firmamız sizler için sunduğu hizmetlerini kaliteli bir şekilde arttırmakta ve elinden gelenin en iyisini sunmaya çalışmaktadır. Müşterilerimizle güven esasına dayalı iletişimler kurabilmek için güvenilir olma ilkesine son derece özen gösteriyoruz. Bizler müşterilerimizi önemseyerek hizmet sunuyoruz ve önemli olanın müşterilerimizi bir defa görmek değil bizlerden memnun kalarak sürekli olarak müşterilerimiz olmalarını gerçekleştirmek olduğunu düşünüyoruz.

Prestijli, sevilen, değer verilen bir firma olarak kalmak ve anılmak için hizmet çerçevemizi ilkelerimizle birlikte büyütmeye çalışıyoruz. Sunduğumuz kuyumculuk hizmetinde her bireyin zevk ve tercihlerine hitap eden pırlanta tektaşlar ve mücevherata dair birçok ürünü sizlerle buluşturuyoruz. Aynı zamanda parekende ve toptan satışlar da gerçekleştirmekteyiz. Pırlanta tektaş yüzük almak isteyenlerin uğrak noktası olabilmek için elimizden gelen çabayı ortaya koymaktayız.

Uzun yıllar süren çalışma ve çabalarımız neticesinde bizler büyük bir tecrübe elde ettik ve bugün firmamızın en önemli artılarından bir tanesi meslekte geçirilen zamanın neticesinde elde ettiği deneyimleridir. Her zaman daha da büyüyen bir firma olabilmek içi hizmet çerçevemizi daha geniş yerlere ulaştırmaya çalışmaktayız. Değerli taş ihracat ve ithalatında çalışan firmamız sizler için elinden geleni yapmaya çalışmaktadır. Sipariş ve teslimatlarınız güvenle yerine getirilmektedir. Sertifikalı pırlanta üreticilerinden bir tanesi olan firmamız müşterilerine kısa süre içerisinde etkin çözümler sunmaktadır. Her zaman kolayca temin edebileceğiniz ve içinizin rahat olabileceği hizmetlerimizle bizler büyüyen bir firma olma yolunda ilerliyoruz.

Pırlanta tektaş yüzük hizmetleri güvenilir bir şekilde sizlere ulaştırılmaktadır. Daha hızlı ve etkin gerçekleştirilen hizmetler özellikle toptan satışlarımızda fark oluşturmaya devam etmektedir. Profesyonel bir üretici olmanın gerekliliklerini yerine getirmeye çalışan firmamız müşterilerimize hitap edebilmek için özel ödeme seçenekleri sunmaktadır. Her bütçeden müşterimizin bizlerden kaliteli bir şekilde faydalanmasını sağlayabilmek için uygun fiyat seçenekleri ortaya koymaktayız. Özel günlere özel olarak oluşturulan fiyat seçeneklerimizle elimizden geldiği kadar siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Sürekli değişen ve gelişen modellere daha erken ulaşabilmenize olanak sağlayan firmamız esnek ödeme seçenekleriyle sizlere ulaşmaya devam etmektedir. Sizler de güvenilir bir firmanın sunduğu hizmetlerden kolayca faydalanmak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız İstanbul’da çeşitli semtlerde sunduğu hizmetlerine devam etmektedir. Türkiye’nin heryerine güvenlikli kargolama imkanından yararlanıp arzu ettiğiniz tektaş pırlantanıza sahip olabilirsiniz. Ayrıca Pırlanta Çemberlitaş, Pırlanta Fatih ve Kapalı Çarşı pırlanta olarak firmamızı İstanbul’un değişik yerlerinde görmeniz mümkün olmaktadır.

 • GİA-TEKTAS-20 GİA-TEKTAS-19
  Seçenekler Ayrıntılar
 • Seçenekler Ayrıntılar
 • Seçenekler Ayrıntılar
 • Seçenekler Ayrıntılar
 • Seçenekler Ayrıntılar
 • Seçenekler Ayrıntılar
 • İndirim!
  GİA-TEKTAS-18 GİA-TEKTAS-17
  %3 İNDİRİM

  0.70 Karat Prenses Kare Tektaş Pırlanta

   32.550,00
  Seçenekler Ayrıntılar
 • Seçenekler Ayrıntılar
 • Seçenekler Ayrıntılar
 • İndirim!
  %5 İNDİRİM

  0.80 Karat Tektaş Pırlanta

   41.740,00
  Seçenekler Ayrıntılar
 • Seçenekler Ayrıntılar
 • HRD-TEKTAS-14 HRD-TEKTAS-13
  Seçenekler Ayrıntılar
 • Seçenekler Ayrıntılar

Go to Top