Baget Yüzük Model ve Fiyatları

Baget yüzük fiyatları ve en eşsiz baget yüzük modellerini Star Kuyumculuk olarak siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz. Sertifikalı pırlanta çeşitlerimiz fiziksel anlamda farklılık arayanlar için hususi olarak üretilmektedir. Pırlanta kesimlerimiz özel olarak yapılmakta, genel olarak kaliteli uzun ve dikdörtgen bir pırlanta ile bu pırlantanın görselliğini destekleyen küçük pırlantalardan üretimi yapılmaktadır. Adından da anlaşılacağı gibi ince ve uzun şekillerinden dolayı bu isime sahip, kesimi itibariyle de olağanüstü bir ışıltı sunmaktadır.

Pırlanta Baget Yüzükleri farklı mücevher ürünlerinden ayıran özelliği nedir?

Özel fantezi kesim elmas grubunda bulunan bagetler klasik bir yuvarlak kesim pırlanta yüzükten farklıdır çünkü kendisine özgün görüntüsü vardır, estetik bir güzellik sunar. Ham elmastan kesim sonrası mükemmel bir netlik, olağanüstü değişik bir görünüm kazanırlar. Baget pırlanta yüzükler yüzeyleri düz çizgilerden oluşan taşlardır. Uzun ve dar taraflar ayna görüntüsünü çağrıştırır, prizmatik bir yansıma ortaya çıkarır. Yuvarlak kesim pırlanta yüzüklere nazaran ışık daha azdır, ancak bu onu daha benzersiz hale getirir. Büyüleyici incelikteki baget pırlantalar ustalıkla minimal pırlantalar ile çerçevelenirler. Firmamız her bütçeye uygun pırlanta baget yüzük çeşitlerini sunmaktadır. Sizde aşağıdaki pırlanta baget yüzükler kategorisine tıklayıp web sitemizi ziyaret ederek kendinizi şımartabilirsiniz.

Pırlanta Baget Yüzükler

Baget pırlanta özel günleriniz için ayrıcalıklı bir hediye seçeneğidir. Evlilik teklifi, doğum günleri, sevgililer günü ve daha nice özel günde hediye olarak verilebilirler. Evlilik teklifi için uygun fiyatlı, eşsiz bir ürün seçmek isteyenlerin mükemmel bir alternatifi olabilir. Göz kamaştırıcı şıklıkları ile kişiye hem sofistike hem de zarif bir görünüm kazandırır. Birbirinden şık tasarımlarımız dayanıklı olarak üretilmekte ayrıca deforme olmadan uzun süre güvenle kullanılabilecek niteliktedirler.

Uygun fiyatlı baget pırlanta ürünler uluslararası standartlara uygun sertifikalı olarak firmamızda beğeniye açılıyor. Ürünleri hızlı ve güvenlir kargo seçeneğiyle sizlere ulaştırıyoruz.