0.68 Karat Pırlanta Bileklik

 37.890

Karat: 0.68
Renk: F
Berraklık:
Altın ayar/ağırlık: 14 ayar 9 gram
Ürün Durumu: Sıfır

*

Pırlantada 4C Kuralı Nedir?

BİLGİ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİN

Açıklama

0.68 KARAT PIRLANTA BİLEKLİK

İncelemekte olduğunuz 0.68 Karat Pırlanta Bileklik, F renk sınıfıdır. 14 ayar 9 gram ağırlığında sıfır bir üründür. 0.68 Karat Pırlanta Bileklik ürünü sertifikalıdır ve Star Kuyumculuk tarafından satışı yapılmaktadır.

Ürünler hakkında sorularınız ve sipariş talepleriniz için iletişim kanalları aracılığıyla bağlantı kurabilirsiniz. Ayrıca anasayfamızda bulunan whatsapp butonuna tıklayarak ürünler ile ilgili paylaşımda bulunup bilgi alabilirsiniz.

Tarz ve beğenilerinize en uygun olan farklı ürün modellerini inceleyebilirsiniz.

Pırlanta bileklik çeşitlerinin daha fazlasına erişmek için lütfen ürün kategorisine tıklayın.

Not: Stokta bulunmayan ürünler için vereceğiniz siparişlerin altın ve karat miktarında % 10 oranında artı yada eksi yönde değişim olabilir.

PIRLANTA BİLEKLİK

Pırlanta bileklikler kadınların beğenerek kullandığı takılar arasında ilk sıralarda olan mücevherlerdir. Bu bilekliklerin en şık ve popüler olanı suyolu bilekliklerdir. Suyolu bileklikler dışında; yarım tur pırlanta bileklik, kelepçe pırlanta bileklik ve birçok fantezi model pırlanta bileklikler mevcuttur. Vintage tasarım bileklikler de çok taşlı pırlanta bilekliklere gösterilecek bir örnektir. Ayrıca pırlantaların yanında zümrüt, yakut, safir gibi değerli renkli taşların kullanıldığı bileklik modelleri de mevcuttur. Bu küpelerin genelini oluşturan modellere fantezi model pırlanta bileklik denir. Günümüzün trend modellerine uyan, oldukça şık çeşitli pırlanta bileklik modellerini meraklılarıyla buluşturuyoruz. Ayrıca yenilikçi olup trend model taleplerine karşılık gelecek her türlü mücevherle güncel kalmak için çabalamaktayız. Firmamız edindiği tecrübeleri mücevherlerin üretim aşamasında kullanarak kusursuzluğu amaçlamaktadır. Hayal ettiğiniz pırlanta bilekliğin, klasik pırlanta bileklik modellerinin dışında eşsiz bir tasarımda olmasını arzu edebilirsiniz.  Taleplerinize uygun olan özel tasarımlarımızla çözümler sunarak hayalinizdeki pırlanta bileklik modelini size özel olarak tasarlıyoruz. Bizler için en önemli detay, pırlanta bilekliğinizi satın aldıktan sonra mücevherinizden memnun kalmanızı sağlamaktır. Bu nedenle dilediğiniz zaman firmamıza gelip ürünleri yakından inceleme imkanına sahipsiniz. Aynı zamanda online websayfamızdan sipariş vererek satın aldığınız ürünü garantili kargo aracılığıyla sertifika ve hediye kutusu ile birlikte adresinizde teslim alabilirsiniz. Sertifikalı pırlanta bileklik çeşitleriyle birlikte; kaliteli ve özgün tasarımlı ürünler, hızlı teslimat süreci, satış sonrası hizmetler ve daha fazlası için sizleri mağazamıza bekleriz.
Trend bileklik modellerinin yanısıra çoğu özgün tasarımlarla üretilen modellerimiz size fark katıp, güzelliğinize eşlik eden harika bir detay olacak.

Ek bilgi

Karat

0.68

Renk

F

Berraklık

Altın Ayarı ve Ağırlık

14 Ayar – 9 Gram

Ürün Durumu

Sıfır

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“0.68 Karat Pırlanta Bileklik” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Go to Top